Tramps aicina Kongresu pārbaudīt «politiski motivētās izmeklēšanas»

 ASV prezidents Donalds Tramps pieprasa Kongresam veikt pārbaudi par "potenciāli politiski motivētām izmeklēšanām" 2016.gada kampaņas gaitā, svētdien paziņoja Baltais nams.

Baltā nama preses sekretārs Šons Spaisers paziņojumā atsaucās uz nekonkrētiem ziņojumiem par "potenciāli politiski motivētām izmeklēšanām tieši pirms 2016.gada vēlēšanām", tos raksturojot kā "ļoti satraucošus".

"Prezidents Donalds Tramps pieprasa, lai Kongresa izlūkošanas komitejas Krievijas aktivitāšu izmeklēšanas ietvaros izmanto savas pārraudzības pilnvaras, lai noteiktu, vai 2016.gadā nav ļaunprātīgi izmantotas izpildvaras izmeklēšanas pilnvaras," norādīja Spaisers.

Viņš piebilda, ka nedz Baltais nams, nedz Tramps citus komentārus šajā lietā nesniegs.

ASV prezidents sestdien publicēja virkni tvītu, apsūdzot savu priekšgājēju Baraku Obamu, ka viņš esot noklausījies Trampa telefonus vēlēšanu kampaņas laikā.

"Tikko uzzināju, ka Obama licis noklausīties manas līnijas Trampa tornī tieši pirms uzvaras. Nekas netika atrasts. Tas ir makartisms!" tviterī norādīja Tramps. "Varu derēt, ka labs jurists varētu uztaisīt labu lietu no fakta, ka prezidents Obama noklausījās manus telefonus oktobrī, tieši pirms vēlēšanām."

"Cik zemu kritis prezidents Obama, lai noklausītos manus telefonus ļoti svētā vēlēšanu procesa laikā. Tas ir Niksons/Votergeita. Slikts (vai slims) zēns!"

Šobrīd Trampa administrācija atkal saskaras ar jautājumiem par viņa komandas kontaktiem ar Krieviju pirms Trampa inaugurācijas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti