Trampa znots noliedz saistību ar Krieviju

Amerikas Savienoto Valstu (ASV) prezidenta Donalda Trampa znots un padomnieks Džareds Kušners atkārtoti noliedzis saistību ar Krievijas amatpersonām. Par to viņš paziņojis arī liecībās ASV parlamenta augšpalātas – Senāta – komitejas slēgtā sedē. 

"Es izteikšos ļoti skaidri. Es nesadarbojos ar Krieviju un nezinu nevienu cilvēku kampaņas komandā, kurš to darīja. Man nebija nekādu neatļautu kontaktu. Savā biznesā es neesmu izmantojis Krievijas fondu līdzekļus, un biju pilnīgi atklāts, sniedzot visu pieprasīto informāciju," apgalvoja Kušners.

Viņš tomēr atzina, ka viņam bijuši apmēram četri kontakti ar Krievijas pārstāvjiem, tostarp juristi Natāliju Veseļņicku. Saruna notikusi pagājušā gada jūnijā, un viņš to nodēvēja par tukšu laika tērēšanu.

Savukārt politikas eksperti norāda, ka Trampa znots un padomnieks liecību laikā un pēc tās nav atklājis jaunu informāciju.

Britu raidorganizācijas BBC žurnālisti pauž viedokli, ka Kušners un viņa padomnieki izdarīja visu, lai novērstu riskus, kas saistīti ar jau publiskoto informāciju.

Jau ziņots, ka ASV notiek izmeklēšana par prezidenta Donalda Trampa kampaņas pārstāvju iespējamo saistību ar Krieviju. Uzmanības centrā bija arī Trampa znots, kurš decembrī ticies gan ar Krievijas vēstnieku ASV, gan ar ASV sankciju sarakstā iekļautas Krievijas bankas vadītāju.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti