Šrilankas teroraktu upuru skaits pieaudzis līdz 359

Šrilankas Lieldienu teroraktu upuru skaits pieaudzis līdz 359 cilvēkiem, bet saistībā ar uzbrukumiem aizturēti jau gandrīz 60 cilvēki. Vienlaikus Šrilankas premjerministrs brīdināja, ka brīvībā vēl palikuši vairāki bruņoti aizdomās turamie, kuriem ir neizlietotas sprāgstvielas.

Tikmēr uzbrukumu izmeklēšanā atklājas jaunas detaļas. Kā ziņo varas iestādes, viens no pašnāvniekiem-spridzinātājiem studējis Lielbritānijā, bet no turienes devies uz Austrāliju.

Tiesa, identificējot astoņus no deviņiem uzbrucējiem, konstatēts, ka viņi visi ir vietējie iedzīvotāji, turklāt izglītoti cilvēki no augstākās un vidusšķiras.

Šrilankas varas iestādes šajās dienās nākušas klajā ar pretrunīgiem paziņojumiem. Iepriekš pausts, ka uzbrukumus baznīcās un viesnīcās sarīkoja vietējais radikālais islāmistu grupējums, taču pēc tam norādīts, ka ar uzbrukumiem saistītas ārvalstu teroristiskās organizācijas

KONTEKSTS:

Šrilankā Pirmajās Lieldienās nogranda astoņi sprādzieni, trīs no tiem baznīcās, kurās notika svētku dievkalpojumi un četri - viesnīcās. Pēdējā sprādzienā terorists uzspridzinājās, kad pie viņa bija ieradusies policija. Zināms, ka nogalināto vidū ir arī vairāki desmiti ārzemnieku.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti