Somija apstiprina pirmo nāves gadījumu no Covid-19

Somija sestdien, 21. martā, paziņoja par pirmo gadījumu, kad no dzīves aizgājis ar Covid-19 vīrusu inficējies cilvēks, valsts prezidentam brīdinot, ka uzliesmojums tagad "pāriet nākamajā, krietni nopietnākajā fāzē".

Pacients bijis gados vecs cilvēks, dzīvojos Helsinku reģionā un no dzīves aizgājis piektdien, pavēstīja Somijas Veselības  un labklājības institūts (THL), tuvākas detaļas neatklājot.

"Somijas pirmā koronavīrusa pacienta nāve ir ārkārtīgi bēdīgs notikums, bet ne negaidīts," teikts THL paziņojumā, šādi izsakoties par pacienta cienījamo vecumu.

Somijas prezidents Sauli Nīniste izteicis līdzjūtību aizgājēja ģimenei un draugiem, uzsverot, ka ar šī cilvēka aiziešanu mūžībā "koronavīrusa epidēmija Somijā pāriet nākamajā, krietni nopietnākajā fāzē".

Somijā līdz sestdienai bija 521 apstiprināts koronavīrusa gadījums, tomēr, tā kā valstī pārbaudes tiek veiktas vienīgi augsta riska pacientiem, veselības jomas amatpersonas pieļauj, ka patiesais inficēto skaits varētu būt 30 reizes lielāks.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti