Sestdien Rīgā atklāj motociklu sezonu

Šodien ar oficiālu pasākumu Rīgā atklāj motociklu sezonu. Tas nozīmē, ka šo braucamo uz ielām kļūs arvien vairāk, un policija aicina visus satiksmes dalībniekus citam pret citu izturēties ar toleranci.

Policijas dati rāda, ka negadījumos cietušo motociklistu skaits pēdējo triju gadu laikā ir pieaudzis. To likumsargi skaidro arī ar motociklu skaita kāpumu. Savukārt bojā gājušo motociklistu skaits samazinās.

Rīgā atklāj motociklu sezonuZane Mače

  “Vajadzētu pievērst uzmanību tam, ka liela daļa vadītāju vēl nav pieraduši, ka uz ielām parādās arī motociklisti un velosipēdisti, tāpēc vajadzētu tam pievērst lielāku uzmanību, biežāk skatīties spoguļos. Ir jāsaprot, ka motociklistu būs daudz, viņi būs no dažādiem reģioniem, daļa nav pieraduši pie Rīgas,” norādīja Valsts policijas Satiksmes uzraudzības un koordinācijas biroja priekšnieka vietnieks Andris Locs.

  Savukārt motociklistu vadītājiem Locs atgādināja, ka svarīgi ir ievērot maksimālo atļauto braukšanas ātrumu, tāpat arī aicināja būt savstarpēji tolerantiem ar autovadītājiem.

  1 komentārs
  Jānis Bluka
  Ļoooooti nepatīk šo braucamrīku vadītāju uzvedība satiksmē. Kādreiz pats braucu ar moto, tagad ar auto. Parasti izturos toleranti pret šodienas moto braucējiem. Šodien manas domas kardināli mainījās un īpaši tolerants pret tiem, kuriem nerūp satiksmes drošība, nebūšu. Paskaidrošu: braukdami prom no Daugavmalas, tas nozīmē pēc pasākuma, lielākā daļa šo "izredzēto" neievēroja NEKĀDUS satiksmes noteikumus. Pat, neraugoties uz to, ka 20-150 m attālumā mirgoja policijas bākugunis. Vai nu - uz vienu roku vieniem ar otriem, vai arī nospļauties uz noteikumiem, kā saka. Braukšana pa pretējo ielas joslu pie nepārtrauktas sadalošās līnijas bija tas mazākais, ko viņi spēja demonstrēt. Sanāk tā, ka moto braucēji noteikumus neievēro, bet policija viņus piesedz. Sanāca pagarš koments. varbūt man jāstājas blogeros?
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
  Pasaulē
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti