Sāksies Polijas un ASV militārās mācības

Polijā piektdien, 5. jūnijā, sāksies starptautiskas militārās mācības, kurās piedalīsies aptuveni 6000 karavīru. Krievija ir neapmierināta ar NATO manevru norisi tās robežas tuvumā.

Sāksies Polijas un ASV militārās mācībasUldis Ķezberis
Militārajās mācībās "Allied Spirit", kas līdz 19. jūnijam turpināsies Dravsko Pomorskes poligonā Polijas ziemeļrietumos, piedalīsies gandrīz 4000 amerikāņu karavīru un 2000 poļu karavīru.

 

Manevru laikā veiks gaisa desanta operācijas un karaspēka vienību pārvietošanu šķēršļotā apvidū. Mācību mērķis ir pārbaudīt sabiedroto karaspēka pārdislocēšanās spējas.

Polijas un ASV bruņoto spēku kopīgajiem manevriem vajadzēja norisināties maijā, bet tos pārcēla uz jūniju saistībā ar koronavīrusa Covid-19 pandēmiju. Mācību laikā nodrošinās visus nepieciešamos aizsardzības pasākumus, lai pasargātu no inficēšanās karavīrus un vietējos iedzīvotājus.

Krievija šonedēļ nosodīja ASV un NATO par militāro mācību rīkošanu Krievijas robežu tuvumā. Krievijas militārā vadība paziņoja, ka šogad neplāno rīkot manevrus NATO dalībvalstu robežu tuvumā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti