Euranet Plus

Artjoms Konohovs par svarīgākajiem notikumiem Eiropā šonedēļ

Euranet Plus

Paredzamā mūža ilguma ziņā Latvija ierindojas Eiropas valstu lejasgalā

Eiropas lietu komisijas vadītāja Vita Tērauda par "Brexit", ES budžetu, komisijas darbību

Saeimas Eiropas lietu komisijas vadītāja: Polijā un Ungārijā ir «daudzas satriecošas kustības»

Polijā un Ungārijā pašlaik vērojamas "daudzas satriecošas kustības" attiecībā uz kopējo Eiropas vērtību ievērošanu. To intervijā Latvijas Radio atzina Saeimas Eiropas lietu komisijas vadītāja Vita Anda Tērauda ("Attīstībai "Par!"").

Viņa gan norādīja, ka Polijas un Ungārijas gadījumā grūtākais ir atrast to, kad ir pārkāptas tā sauktās "sarkanās līnijas" Eiropas kopīgo vērtību ievērošanā. "Jo mēs katrs to izjūtam drusku citādākā veidā. Tas ir tas sarežģītais jautājums Eiropā, un tas būs arī sarežģīts Latvijā, kā mēs attiecamies. Jo šī līnija ir kustīga, arī domājot par visu mūsu partiju nostājām," teica Tērauda.

Paužot savu viedokli, Tērauda sacīja, ka, viņasprāt, Polijā un Ungārijā ir vērojamas "daudzas ļoti satraucošas kustības". "Man liekas, ka ir nepieciešams ļoti stipri pievērsties Eiropas līmenī šim jautājumam kopīgā diskusijā par to, kur ir tās līnijas un kādām ir jābūt sekām par līniju pārkāpšanu," teica Saeimas Eiropas lietu komisijas vadītāja.

1 komentārs
Kremilek Rukis
Nekas nav jauns uz šīs pasaules. Kā kādreiz vietējie "sarkanie" skrēja vispasaules marksistiem pakaļ, tā turpina skriet arī tagad. Vien retoriku drusku pieslīpējuši.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti