«Ryanair» atcels simtiem avioreisu

Īrijas zemo cenu aviokompānija "Ryanair" tuvākajā laikā atcels simtiem avioreisu. Tā iemesls ir kļūda kompānijas darbinieku atvaļinājumu grafika plānošanā.

Britu raidorganizācija BBC ziņo, ka tuvākās sešas nedēļas "Ryanair" atcels līdz pat 50 lidojumu katru dienu. Visiem pasažieriem, kuri rezervējuši biļetes uz šiem reisiem, kompānija nosūtījusi brīdinājuma e-pasta vēstules.

Lidsabiedrības pārstāvji ziņo, ka problēmas var rasties kopumā 285 000 klientu un ceļotājiem tiks piedāvāta kompensācija vai biļete uz citu reisu.

Lai arī tiek atcelti tikai apmēram 2% lidojumu un tas nav ārkārtējs notikums aviācijā, daudzi klienti jau pauduši savu sašutumu. "Ryanair" pārstāvji esot piedāvājuši biļetes ceļojumiem nepiemērotā laikā, un kompānijas problēmas daudziem ceļotājiem izjaukuši viņu plānus.

Mediji ziņo, ka vairāk nekā simt pilotu aizgājuši strādāt pie konkurentiem – aviolīnijas “Norwegian Air”, un tas vēl vairāk apgrūtina lidojumu plānošanu. Kompānija apgalvo, ka reisu atcelšana palīdzēs uzlabot lidojumu precizitāti.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti