Raķešu uzbrukumā apdzīvotā rajonā Ukrainas pilsētā Mariupolē 15 bojāgājušie

Prokrieviskie separātisti Ukrainas austrumos sestdien raidījuši zalves no raķešu palaišanas sistēmas "Grad" uz apdzīvotu rajonu valdības spēku kontrolētajā ostas pilsētā Mariupolē, nogalinot vismaz desmit cilvēku, paziņoja vietējās amatpersonas.

/Papildināts ar jaunāko "Letas" informāciju"/

Gandrīz pusmiljona cilvēku apdzīvotās pilsētas pašvaldība paziņoja, ka tālas darbības rādiusa raķetes trāpīja tirgū pilsētas dienvidaustrumu rajonā, kas atrodas pie ceļiem, kuriem pēdējās dienās uzbruka separātisti.

Ukrainas centrālo valdību atbalstošo brīvprātīgo pulks "Azov" informēja, ka uzbrukums ar "Grad" vai, iespējams, "Uragan" raķešu sistēmu trāpīja "dzīvojamo kvartālu, privātā sektora un tirgus zonā". "Azov" ierakstā sociālās saziņas vietnē "VKontakte" norādīja, ka ir "daudz ievainoto".

Armijas speciālās operācijas Ukrainas austrumos preses dienests apstiprināja "Grad" izmantojumu no Mariupoles pievārtes.

Ukrainas Iekšlietu ministrijas galvenās pārvaldes Doņeckas apgabalā priekšnieks Vjačeslavs Abraskins informēja, ka sākotnējie dati liecina, ka gājuši bojā desmit cilvēki.

Sabiedriskā organizācija "Mariupoles aizsardzība" vēstīja, ka "tiešu draudu pilsētas sagrābšanai vai uzbrukumam pilsētai nav".

Aģentūra "Leta" ziņo jaunāko informāciju, ka apšaudē ar reaktīvajām mīnmetēju iekārtām "Grad" Mariupoles dzīvojamos rajonos nogalināti vismaz 15 civiliedzīvotāji.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti