Putins rīkos ikgadējo preses konferenci

Piektdien, 23.decembrī, Maskavā notiks Krievijas prezidenta Vladimira Putina ikgadējā lielā preses konference. To apmeklēs vairāk nekā 1400 žurnālistu. 

Pērn Putina preses konference ilga trīs stundas, un tā tiek uzmanīgi vērota, lai vērtētu Krievijas prezidenta nostājas dažādos jautājumos, sākot no ģeopolitikas līdz ekonomikai.

Prezidenta Putina ikgadējā preses konference bija ieplānota jau ceturtdien, taču pēdējā brīdī to pārcēla uz piektdienu, lai viņš varētu apmeklēt ceturtdien notikušās Krievijas vēstnieka Turcijā Andreja Karlova bēres. Viņu nogalināja atentātā Ankarā šīs nedēļas sākumā.

Domājams, ka starp tēmām, par kurām Putinam preses konferencē tiks uzdoti jautājumi, būs Sīrijas konflikts, terorisms, attiecības starp Krieviju un Turciju. Tāpat arī Putins varētu komentēt Donalda Trampa ievēlēšanu ASV prezidenta amatā, kā arī to, vai pats kandidēs uz ceturto termiņu amatā 2018.gada Krievijas prezidenta vēlēšanās.

Starp tematiem var būt arī valsts ekonomiskā situācija, ko negatīvi ietekmējis naftas cenu kritums un rietumvalstu sankcijas. Pirms gada šajā preses konferencē Putins paziņoja, ka Krievija ir „pārvarējusi krīzes smagāko punktu, bet ne pašu krīzi”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti