Putins nepieļauj iespēju atdot Krimu Ukrainai

Krievijas prezidents Vladimirs Putins noliedzis iespēju atdot anektēto Krimas pussalu Ukrainai. Šis viedoklis iekļauts jaunā dokumentālā filmā par Kremļa saimnieku.

Filmā iekļautajā intervijā Putins norādīja, ka nepastāv un nepastāvēs apstākļi lēmuma pieņemšanai par Krimas atdošanu - par to nevarot būt ne runas. Tomēr plašāk Putins nekomentēja šo jautājumu.

Savukārt intervijā ASV televīzijas kanālam “NBC” viņš atkārtoti noliedza jebkādu oficiālās Maskavas saistību ar kibernoziedzniekiem, kuri mēģina ietekmēt vēlēšanu rezultātus rietumvalstīs.

Viņš pieļāva iespēju, ka starp 13 aizdomās turētajiem var būt etniskie krievi, taču viņi nekad neesot saņēmuši atbalstu vai atļauju no valdības. Putins uzsvēra, ka oficiālajai Maskavai nav iespējas un vēlmes iejaukties vēlēšanu procesos.

Krievija anektēja Krimu 2014.gada martā pēc neatzītā referenduma, kurā, pēc Maskavas sniegtās informācijas, vairākums nobalsoja par pievienošanos Krievijai. Bet aprīlī sākās konflikts Ukrainas austrumos, kurš ilgst joprojām par spīti starptautiskās sabiedrības centieniem atrisināt prokrievisko separātistu un oficiālās Kijevas konfliktu.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti