Putina ikgadējā preses konferencē sagaida viņa priekšvēlēšanu programmas izklāstu

Ceturtdien, 14.decembrī, Maskavā notiks Krievijas prezidenta Vladimira Putina ikgadējā preses konference, kurā piedalīsies vairāk nekā tūkstoš žurnālistu. Viņi, kā jau katru gadu, uzdos savus jautājumus, jo preses konferencei nav noteikta centrālā temata.

Tomēr, ņemot vērā, ka Putins tikai nesen paziņojis par kandidēšanu nākamā gada Krievijas prezidenta vēlēšanās, tad ir ļoti ticams, ka viņš šo preses konferenci izmantos, lai izklāstītu savas programmas pamatnostādnes, tostarp par Krievijas turpmāko ekonomisko attīstības modeli un par attiecībām ar Rietumiem.  

Lielākā daļa Krievijas prezidenta preses konferenču ilgušas ap 3,5 stundām, ilgākajai notiekot teju piecas stundas, un tajās galvenokārt runāts par aktuālajiem tā brīža notikumiem. Neatņemams jautājums ik gadu ir par valsts ekonomisko situāciju.

Pērn pēc divu gadu ekonomikas stagnācijas Putins pauda pārliecību par ekonomisko izaugsmi. To ietekmējušas Rietumu un pārējo pasaules valstu sankcijas pret Maskavu par separātistu atbalstīšanu Ukrainas austrumos un Krimas aneksiju. Pērn liela uzmanība pievērsta arī Kremļa iespējamajai iesaistei Amerikas Savienoto Valstu prezidenta vēlēšanu rezultātu ietekmēšanā.

Plānots, ka šodien konferencē tiks uzdoti jautājumi par Krievijas atstādināšanu no olimpiskajām spēlēm Dienvidkorejā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti