"Protams, ka jūtu bailes. Nezinām, ko gaidīt, visu laiku risks, ģimene riskā. Mēs šeit atnācām atbalstīt, jo tas ir vienīgais, ko varam darīt. Labāk, nekā sēdēt mājās," atzīst protesta dalībniece Diāna no Ukrainas.
Tikmēr protesta dalībnieku latvieti Agni Sauku iepriecina lielais piketētāju skaits.
"Šis nemainīs Putina domas, bet es domāju, ka ir svarīgi ukraiņiem parādīt, ka mēs par viņiem domājam," uzskata protesta dalībnieks Fabriss no Beļģijas.
Bet vai Krievijas vēstniecība sadzird?
"Es nedomāju, ka viņi grib mūs dzirdēt," saka Fabriss, atzīstot, ka "mums vajadzētu baidīties".
"Pasaules karš, man liekas, ja Ukraina neuzvarēs, tad būs lielas problēmas ne tikai ar Ukrainu, bet ar visiem," saka protesta dalībniece Aša no Kijevas.
"Pirmām kārtām jau Ukrainai nemaz nevajadzēja šo karu piedzīvot. (..) Šis uzbrukums ir jāaptur nekavējoties," strikta ir protesta dalībniece Veneta no Bulgārijas.
KONTEKSTS:
Krievijas prezidents Vladimirs Putins 21. februārī atzina Doneckas un Luhanskas "tautas republiku" neatkarību no Ukrainas. Putins arīdzan piedraudēja Ukrainai, pieprasot, lai Ukraina nekavējoties pārtrauc karadarbību pret separātistiem, "pretējā gadījumā visa atbildība par iespējamo asinsizliešanas turpināšanu pilnībā būs uz Ukrainā valdošā režīma sirdsapziņas".
24. februārī Putins paziņoja, ka Krievija ir sākusi "militāru operāciju" Ukrainā, un aicināja Ukrainas armiju "nolikt ieročus". Krievijas okupācijas spēki sāka uzbrukumu Ukrainai, kas sīvi pretojas iebrucējiem. Starptautiskā sabiedrība asi nosoda Krievijas rīcību, pret Putina režīmu tiek ieviestas arvien jaunas sankcijas.