Plūdos Itālijā gājuši bojā 11 tūristi

Plūdos Itālijas dienvidu daļā gājuši bojā vismaz 11 tūristi. Viņi bija devušies ekskursijā uz gleznaino Raganello aizu. Vēl vairāki tūristi pazuduši bez vēsts.

Itālijas varas iestādes ziņo, ka traģiskos notikumus izraisīja stiprs lietus un pēkšņa ūdens līmeņa celšanās Raganello upē. Plūdi šajā reģionā ir parasta parādība ziemā, bet nekad nav bijuši vasarā.

Katastrofas brīdī aizā atradās vismaz 36 tūristi divās organizētās grupās, un 23 cilvēkus izdevās izglābt. Daži paglābās paši, uzkāpjot uz klintīm. Septiņas personas nogādātas vietējās slimnīcās, bet viņu dzīvībām briesmas nedraud.

Glābēji turpina meklēt trīs bezvēsts pazudušos, kā arī iespējamos individuālos aizas apmeklētājus.

Civilās aizsardzības dienesta pārstāvji informē, ka lietusgāžu izraisītie plūdi nodarījuši bojājumus ēkām un infrastruktūras objektiem arī citviet Kalabrijas reģionā. Dabas stihijā ievainojumus kopumā guvuši apmēram 70 cilvēki.

Raganello aiza ir 13 kilometrus gara un puskilometru dziļa. Tā ir populārs tūrisma objekts dzidrā ūdens un iespaidīgo klinšu veidojuma dēļ. Tūrisma aģentūras bieži rīko ekskursijas pa šo aizu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti