Plastiskie ķirurgi pasaulē norāda uz pacientu skaita pieaugumu pandēmijas laikā

Vairāku valstu plastiskie ķirurgi norādījuši, ka Covid-19 pandēmijas laikā novēro pacientu pieplūdumu, ziņo BBC. Tas tiek skaidrots ar to, ka cilvēki var vieglāk noslēpt pēc operācijas iegūtās brūces aiz sejas maskas. Tikmēr citiem par iziešanu sabiedrībā pēc operācijas nav jādomā vispār, jo ir vairāk brīva laika: kāds strādā no mājām, bet cits - nestrādā vispār.

Plastiskie ķirurgi pasaulē norāda uz pacientu skaita pieaugumu pandēmijas laikā
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

Neskatoties uz vīrusa dramatisko ietekmi uz dažādu jomu uzņēmumiem visā pasaulē, vairākas plastiskās ķirurģijas klīnikas ir palikušas atvērtas, ieviešot stingrākus drošības pasākumus, piemēram, testējot klientus un veicot biežāku tīrīšanu.

Klīnikās Amerikas Savienotajās Valstīs, Japānā, Dienvidkorejā un Austrālijā koronavīrusa pandēmijas laikā ir novērots to pacientu skaita pieaugums, kuri ierodas veikt tādas procedūras kā lūpu palielināšana, botoksa injekcijas, sejas liftings un deguna korekcija.

Kāds plastikas ķirurgs Teksasas štatā uzsvēra, ka pacientu patiesi kļuvis daudz vairāk. Tagad viņš varot strādāt pat sešas dienas nedēļā, kas esot lieliski. Viņš skaidroja, ka parasti cilvēkiem, domājot par operāciju, jābūt gataviem tam, ka būs nepieciešama atveseļošanās mājās. Tomēr tagad, kad daudzi cilvēki strādā no mājām, tas nav jāņem vērā. Arī tad, ja cilvēks atkopšanās laikā vēlas doties ārā un noslēpt savas brūces, var uzvilkt sejas masku, un tās valkāšana nebūs kaut kas neierasts.

Ķirurgi arī skaidro, ka cilvēkiem tagad ir daudz vairāk laika, lai pievērstos savam izskatam.

Tikmēr Dienvidkoreja, kas plaši pazīstama ar šādu operāciju veikšanu, pieredzējusi ievērojamu ārvalstu klientu skaita samazinājumu. Tomēr atlaižu piedāvāšana piesaistījusi daudzus vietējos iedzīvotājus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti