Parīzē nelegālie imigranti ieņem Panteonu

Simtiem nelegālo imigrantu ieņēmuši Parīzes Panteonu un pieprasa valdības atbalstu. Viņi vēlas ātrāk iegūt legālu statusu un tikt pie mājokļa, kā arī aicina slēgt migrantu aizturēšanas centrus.   

Aktīvisti apgalvo, ka ēku bija ieņēmuši ap 700 nelegālo imigrantu un viņu atbalstītāju. Vēlāk ieradušies policisti un sākuši protestētājus izklīdināt. Aktīvisti  sapulcējušies arī ārpus ēkas.

Sociālajos tīklos izplatītajos videoierakstos redzams, ka imigranti skandē saukli “melnās vestes”, kas ir atsauce uz neseno “dzelteno vestu” protesta kustību, kas bija aktivizējusies Francijā.

Imigranti pieprasa tikšanos ar premjerministru Eduāru Filipu.

Panteonā ir apbedīti izcilākie francūži – Voltērs, Ruso, Viktors Igo, Emīls Zolā.

Saistītie raksti
2 komentāri
Nauris Noviks
Franču tautas vārdā vienīgais kas gribas pateikt: Voltērs, Ruso, Viktors Igo, Emīls Zolā, piedodiet mums... Mēs visu padirsām. Mūsu vēsturi, mūsu kultūru, mūsu naciju, mūsu valsti...
kukuu uukuuk
Lai tik dumpojas. Jo vairāk dumposies, jo ātrāk frančiem tas piegriezīsies. Policijai vajadzēja nevis izklīdināt, bet aizturēt, noskaidrot personības, un visus ne/puslegālos izraidīt no valsts. Šī neizlēmība arī ir galvenais iemesls, kāpēc tādas lepēnas un pārējie kremlini var tikt pie vēlētāju atbalsta.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti