Panorāma

Leļļu teātrī izrāde pieaugušajiem

Panorāma

Visa Rīga bīstamās bedrēs

Tautieši Lielbritānijā vērtē nesaskaņas KPV LV

Par nesaskaņām partijā «KPV LV» tautieši Lielbritānijā vīlušies

Četrus mēnešus pēc Saeimas vēlēšanām būtiskas pārmaiņas piedzīvojusi partija "KPV LV". Divu redzamāko partijas biedru nesaskaņas šonedēļ beidzās ar premjera amata kandidāta Alda Gobzema izslēgšanu no Saeimas frakcijas un partijas. Saeimas vēlēšanās "KPV LV" pārliecinoši uzvarēja Apvienotajā Karalistē, dažos vēlēšanu iecirkņos gūstot pat 70% balsu, bet pašlaik daudzi partijā ir vīlušies.

Kāds savu izvēli vēlēšanās raksturo kā simtprocentīgi veltīgu, cits atceras, ka balsojis "par trako čalīti". Pēc paziņas priekšāteikšanas atceras, ka par Artusu Kaimiņu, kuru uzskata par vienīgo cīnītāju Latvijā. 

Vēl kāda "KPV LV" atbalstītāja lēš, ka partijā konflikti ir nenovēršami, jo domstarpības ir vienmēr, kur cilvēki strādā. 

Cits vēlētājs neslēpj, ka partija neattaisnoja cerības, un atzīst, ka ir bēdīgi, ja partijas iekšienē nespēj vienoties. Tomēr vīrietis cer, ka Kaimiņš ar Gobzemu vēl salabs. Turpretim vēl kāds ir pārliecināts, ka Gobzems nevis nespēja izveidot valdību, bet viņam neļāva to darīt.

Ir arī vērotājs, kas pēc vēlētāju vēlmēm un partiju cīņas guvis pārliecību, ka aizkadrā viss ir savādāk.

Uz ilgāku gaidīšanu noskaņots latvietis piesauc Mozus ticīgo 40 gadus ilgo ceļu uz apsolīto zemi un cer, ka uz Lielbritāniju aizceļojušie pēc pārdesmit gadiem varētu atgriezties Tēvzemē, lai nestu apgaismību tautiešiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti