Pakistānā nogalināti seši policisti, kas aizsargāja spāņu riteņbraucēju

Pakistānas Beludžistānas provincē trešdien nogalināti vismaz seši policisti, kuri pavadīja spāņu riteņbraucēju ceļojumā cauri nemierīgajam dienvidrietumu rajonam, paziņojušas amatpersonas.

Miris arī viens no uzbrucējiem, un vēl pieci policisti ievainoti.

Spāņu tūristam un vietējiem policistiem, kas viņu pavadīja, uzbruka aptuveni 55 kilometrus uz rietumiem no Beludžistānas provinces galvaspilsētas Kvetas.

Riteņbraucējs, kurš ieradās Pakistānā no Irānas, uzbrukumā guvis nelielus ievainojumus. Viņa vārds netiek atklāts.

Beludžistāna, kas robežojas ar Irānu un Afganistānu, ir viena no Pakistānas nestabilākajām provincēm, kuru plosa starpkopienu vardarbība un bāzējas separātisti un islāmistu kaujinieki.

Provincē bieži notiek cilvēku nolaupīšanas un nereti par upuriem kļūst tūristi no Rietumiem, jo par tiem var prasīt augstāku izpirkuma maksu.

Pagājušā gada martā Beludžistānā tika nolaupītas divas čehu sievietes, kuras joprojām nav atrastas. Oktobrī tika publiskots video, kurā sievietes lūdza savu valdību palīdzēt panākt viņu atbrīvošanu.

2011.gadā provincē tika nolaupīts kāds šveiciešu pāris, kas tika turēts gūstā astoņus mēnešus. Viņi tika atrasti 2012.gada martā apstākļos, kas joprojām nav skaidri.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti