Pakistānā aizliedz Valentīndienas svinības

Pakistānas tiesa aizliegusi publiskas Valentīndienas svinības. Lēmums pamatots ar vēlmi aizsargāt tradicionālās vērtības. 

Tiesā iesniegtajā prasībā bija norādīts, ka mīlestību daudzi izmanto kā aizsegu, lai izplatītu amoralitāti, kailumu un nepiedienību. Tas ir pretrunā ar zemes bagātajām tradīcijām un vērtībām.

Galvaspilsētas Islamabadas tiesa apmierināja prasību un mudināja medijus izbeigt Valentīndienas popularizēšanu. Tomēr pagaidām nav skaidrs, kādas sankcijas tiks vērstas pret aizlieguma pārkāpējiem. Arī daži galvaspilsētas restorāni turpināja izsūtīt īsziņas, kurās reklamēti mīlestības dienas pasākumi.

Pakistānas amatpersonas, tostarp valsts prezidents, jau iepriekš mudināja valsts iedzīvotājus atteikties no šiem svētkiem. Tiem neesot vietas pārsvarā musulmaņu apdzīvotajā valstī.

1 komentārs
Kŗemilek
Nesaprotu, kāpēc mūsu tradicionālo vērtību aizstāvji un politiskie partneri Saskaņa ar NA nemetas aizliegt Valentīna dienas svinēšanu? Viņu izpratne par tradicionālajām vērtībām taču ir gan drīz tāda pati kā viskonservatīvākajiem musulmaņiem. NA biedru vidū taču ir bijuši pat aicinājumi legalizēt daudzsievību.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti