«Metallica» ziedo bērnu slimnīcas būvniecībai Rumānijā

Viena no pasaulē populārākajām smagā metāla grupām “Metallica” ziedojusi 250 000 eiro bērnu onkoloģiskās slimnīcas būvniecībai Rumānijā. Mūziķi par to pavēstīja neilgi pirms koncerta šajā Austrumeiropas valstī.

Ziedotos līdzekļus saņēma asociācija “Dāvājiet dzīvību”, kura palīdz modernizēt Rumānijas medicīnas infrastruktūru un palielināt vēža slimnieku izdzīvošanas iespējas. Aktīvisti arī palīdz izveidot valstī pirmo Bērnu onkoloģijas un radioterapijas slimnīcu. Šīs ārstniecības iestādes būvniecība tika sākta pagājušajā gadā, un to plānots pabeigt nākamgad.

Korupcijas un neefektīvas pārvaldības dēļ Rumānijā kopš komunistu režīma sabrukuma 1989. gadā ir uzceltas tikai dažas slimnīcas, un grupas pārstāvji norādīja, ka ar audzējiem slimo cilvēku izdzīvošanas iespējas valstī ir ievērojami zemākas nekā vidēji Eiropas Savienībā. Iespējams, mūziķu ziedojums varētu arī rosināt citus cilvēkus pieņemt līdzīgus lēmumus. “Metallica” Rumānijā ir ļoti populāra, un visas biļetes uz tās koncertu Nacionālajā arēnā tika izpārdotas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti