Maskavas lidostā no manevrēšanas ceļa izslīdējusi «airBaltic» lidmašīna

Maskavas Šeremetjevas lidostā trešdien, 6. decembrī, no manevrēšanas ceļa izslīdējusi Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" lidmašīna, kas lidojusi no Rīgas. Neviens no 52 pasažieriem negadījumā nav cietis.

Informācijas avots ārkārtas dienestos aģentūrai "Interfax" pavēstījis, ka "airBaltic" lidmašīna "Boeing - 737" pēc ielidošanas no Rīgas esot devusies no skrejceļa uz pievedceļu, nenoturējās savā vietā un izripoja piecus metrus aiz skrejceļa.

Kompānija apstiprina, ka no manevrēšanas ceļa izslīdējusi BT428 reisa "Boeing 737" lidmašīna. Visi tās pasažieri aizvesti uz termināli, bet lidmašīna nogādāta pārbaudei. Lidaparātam nav konstatēti vizuāli defekti, bet papildu pārbaudes ir nepieciešamas, lai veiktu pilnīgu situācijas izmeklēšanu.

„airBaltic” pārstāve Alise Briede: Maskavas lidostā no skrejceļa izslīdējusi «airBaltic» lidmašīnaEdgars Kupčs
  „airBaltic” pārstāve Alise Briede Latvijas Radio sacīja, ka lidmašīna noslīdēja spēcīgu vēja brāzmu un slidena manevrēšanas ceļa dēļ.

  Nākamais reiss atpakaļ no Maskavas uz Rīgu tika atcelts, bet pēc tam nākamais reiss ir trešdien vakarā, plkst. 21.40.

  Aviosabiedrība atvainojusies pasažieriem par sagādātajām neērtībām. Maskavas Šeremetjevas lidostā uz laiku bija slēgts skrejceļš.

   

  Pasažieru vidū bijis arī Latvijas satiksmes ministrs Uldis Augulis, kas ieradies apmeklēt forumu "Krievijas transports", žurnālistiem pavēstīja Krievijas transporta ministrs Maksims Sokolovs.

  Kā trešdien vakarā pavēstīja ziņu aģentūra "RIA Novosti", atsaucoties uz lidostas pārstāvjiem, lidmašīnas jau atkal var izmantot trešdien uz laiku slēgto skrejceļu.

  "Notikušā iemeslus izmeklēs īpaša komisija," teikts lidostas paziņojumā.

   

  Saistītie raksti
  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
  Pasaulē
  Ziņas
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti