Maskavā mūžībā aizgājis aligators – Otrā pasaules kara liecinieks

Zooloģiskajā dārzā Krievijas galvaspilsētā Maskavā mūžībā aizgājis vecākais tā iemītnieks – 84 gadus vecs aligators. Amerikā dzimušais dzīvnieks Otrā pasaules kara laikā mita fašistiskajā Vācijā un tika dēvēts pat par valsts vadītāja Ādolfa Hitlera mīluli.

Zooloģiskā dārza pārstāvji sociālās saziņas vietnē "Twitter" informēja, ka Misisipi aligators Saturns 22. maijā nobeidzies no vecuma. Dzīvnieks bija laikmeta simbols un daudzus darbiniekus redzēja jau bērnībā. Dzīvnieku kopēji arī pauda cerību, ka šo gadu laikā nav sarūgtinājuši leģendāro dzīvnieku.

Tikmēr mediji īpašu vērību velta aligatora piedzīvojumiem bagātajai dzīvei. Amerikā dzimušais dzīvnieks pirms Otrā pasaules kara tika uzdāvināts Berlīnes zooloģiskajam dārzam, no kura 1943. gadā aizbēga. Viņam izdevās izdzīvot uzlidojumu laikā, bet pēc trim gadiem viņu atrada britu karavīri un uzdāvināja PSRS armijas pārstāvjiem.

Ir versija, ka aligators atradies fīrera dzīvnieku kolekcijā, taču zooloģiskā dārza darbinieki uzsver, ka pat šādā gadījumā dzīvnieks nevar būt līdzatbildīgs par kara noziegumiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti