Maskavā aizturēts Navaļnija fonda advokāts

Maskavā piektdien tika aizturēts ieslodzītā opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija dibināto “Fondu cīņai pret korupciju” pārstāvošais advokāts Ivans Pavlovs.

Advokāts žurnālistiem stāstīja, ka pirms aizturēšanas policija pārmeklējusi viņa numuru Maskavas viesnīcā. Pavlovs apsūdzēts par to, ka esot izpaudis informāciju, kas saistīta ar policijas izmeklēšanu.

Advokāts vēsta, ka apsūdzības saistītas ar viņa pārstāvētā žurnālista Ivana Safronova lietu, kurš apsūdzēts par valsts nodevību un kura lietu daudzi uzskata par politiski motivētu.

“Tikko mani pārmeklēja, man nelikumīgi konfiscēja advokāta dokumentus, kas satur profesionālos noslēpumus. Konfiscēti praktiski visi dokumenti, kas saistīti ar Safronova lietu,” stāstīja Pavlovs.

Pavlovs uzņēmās pārstāvēt “Fondu cīņai pret korupciju” pēc tam, kad prokuratūra pieprasīja šo organizāciju un Navaļnija štābu tīklu atzīt par “ekstrēmistiskiem”.

Navaļnija reģionālie štābi, kas ceturtdien paziņoja par darbības pārtraukšanu, piektdien iekļauti teroristisko un ekstrēmistisko organizāciju sarakstā, savā tīmekļa vietnē paziņojis Krievijas Federālais finanšu uzraudzības dienests.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti