Malumednieks Austrijā nošāvis četrus cilvēkus

Malumednieks Austrijā nošāvis četrus cilvēkus - trīs policistus un ātrās palīdzības ārstu. Pēc tam šāvējs iebarikādējies savās lauku mājās, otrdien vēsta mediji.

Policijas preses pārstāvis raksturoja situāciju kā "šausmīgu un eksplozīvu".

Policija pirmdien vakarā netālu no Annabergas, kas atrodas 100 kilometrus uz rietumiem no Vīnes, mēģināja apturēt vīrieša automašīnu, tomēr viņš aizbēdzis.

Kad viņa auto ieskrējis grāvī, viņš sācis šaut uz policistiem, vienu likumsargu sašaujot kaklā, un tad nošaujot arī mediķi, kurš sniedza ievainotajam palīdzību. Ievainotais policists vēlāk slimnīcā mira.

Tūlīt pēc tam malumednieks sašāva vēl vienu policistu un metās bēgt kājām. Bēgot viņš atklāja uguni uz vēl diviem citiem policistiem. Vienu policistu viņš nošāva, bet otru sagūstīja, nolaupīja policijas auto un tad devās uz savu 60 kilometrus attālo lauku māju Kollaprīlē, netālu no Melkas.

Otrdien no rīta viņš atradās mājā, iespējams, kopā ar bērniem.

Policija paziņojusi, ka nolaupītais policists atrasts miris nozagtajā policijas automašīnā malumednieka lauku māju teritorijā.

Mājas teritoriju ir ielenkuši aptuveni 100 bruņoti policisti, tuvākā apkaime ir norobežota no ārpasaules. Tomēr, neskatoties uz palīdzību, ko snieguši malumednieka paziņas, policijai vēl nav izdevies nodibināt kontaktus ar vīrieti.

Policija operācijas laikā ap noziedznieka māju vairākkārt bijusi dzirdama šaušana. Malumedniekam esot lieli munīcijas krājumi, rokas granātas un spēcīga šautene, ar kuru iespējams cauršaut bruņu vestes.

Aģentūras AFP žurnālists no tuvumā esošā policijas ceļa posteņa ziņo, ka redzējis trīs armijas tankus, dodamies uz malumednieka māju.

Malumednieks ar savām izdarībām esot labi pazīstams vietējai policijai un licencētajiem medniekiem. Viņš bieži mēdzis uz ceļiem atstāt mētājamies dzīvnieku galvas. Viņam esot pāri 50 gadiem, un viņa mednieka licence pirms vairākiem gadiem anulēta.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti