Rīta Panorāma

Laika ziņas

Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Armīnu Robežnieku

Intervija ar Vitautu Landsberģi

Lietuvas Atmodas līderis: Krievi ir jāglābj no masu «apmuļķošanas» līdzekļu zombēšanas

Krievija ar masu informācijas līdzekļu palīdzību "zombē" krievus, kuri no tā ir jāglābj, veidojot apraidi un informācijas dienestu krieviem, šādu viedokli intervijā Latvijas Televīzijā pauda Lietuvas Atmodas līderis, pirmais atjaunotās neatkarīgās Lietuvas valsts vadītājs Vītauts Landsberģis.

"Es redzu, ka [Krievijas diktatora Josifa] Staļina mantinieki ir uzziedējuši. Viņi ir izaudzinājuši jau kuru mantinieku paaudzi, un šo ideoloģiju ļoti veiksmīgi virza monopolizētie masu apmuļķošanas līdzekļi. Es tos nesaucu par masu informācijas līdzekļiem. Pielietojot šo ieroci, viņi zombē savu tautu," intervijā sacīja Landsberģis.

Jautāts, kas būtu jādara, lai tas vairs nenotiktu, Lietuvas politiķis norādīja: "Ir ideja un piedāvājums, ko ir grūti īstenot finansiālu iemeslu dēļ. Jāveido apraide un informācijas dienests krieviem. Viņi ir jāglābj no zombēšanas, jo viņi paliek bīstami. Šī Krievija kļūst par fašistisku. Ir pārliecība, ka viņi ir cietuši un tagad gatavojas revanšam."

Pēc politiķa teiktā, laikā, kad Krievijas prezidents bija Boriss Jeļcins, viņa uzmanību pievērsuši atsevišķu Maskavas politiķu izteikumi par zaudēto Baltiju.

"It kā tā būtu bijusi viņu īpašums, un kaut kādu iemeslu dēļ zaudēja un jūt, ka nebūtu slikti dabūt atpakaļ savā lietošanā. Un šī domāšana ir dziļi iesakņojusies tajā bēdīgajā politiskajā elitē, un tas šobrīd tiek izplatīts arī tautā. Tie, kas domā citādāk, tie ir ienaidnieki, un ienaidniekam ir jāsadod pa galvu," sprieda Lietuvas politiķis.

Jau ziņots, ka Lietuva 11. martā atzīmē Neatkarības atjaunošanas dienu. Aprit 26 gadi, kopš toreizējā Lietuvas Augstākā Padome jeb atjaunotais Seims pieņēma aktu par valstiskās neatkarības atjaunošanu. Mūsu dienvidu kaimiņi Neatkarības atjaunošanas dienu atzīmē ar virkni pasākumu. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti