Lietuvā reģistrēti 4 jauni inficēšanās gadījumi ar Covid-19, Igaunijā – neviens

Lietuvā aizvadītajā diennaktī konstatēti četri jauni Covid-19 saslimšanas gadījumi. Tikmēr Igaunijā nav apstiprināts neviens jauns inficēšanās gadījums.

Aizvadītajā diennaktī Lietuvā veikti 1 706 Covid-19 testi un inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta četriem cilvēkiem, ziņo sabiedrisko mediju portāls LRT

Kopumā Lietuvā ar Covid-19 saslimuši 1 869 cilvēki, izveseļojies 1571 cilvēks.

Covid-19 dēļ līdz šim Lietuvā miruši 79 cilvēki, vēl 12 Covid-19 pacientiem nāve iestājusies citu iemeslu dēļ. Kopumā Lietuvā veikti 461 110 Covid-19 testi.

Kopš 1. jūnija Lietuvā reģistrēti 45 "ievestie" Covid-19 gadījumi.

Tikmēr Igaunijā aizvadītajā diennaktī veikti 155 testi, no tiem neviens nebija pozitīvs, informē Igaunijas Veselības departaments.

Slimnīcās ārstējas četri Covid-19 pacienti. Kopumā kopš epidēmijas sākuma Igaunijā miruši 69 cilvēki, kuriem konstatēts Covid-19. 

Kopumā Igaunijā veikti 111 957 Covid-19 testi, no kuriem pozitīvi izrādījušies 2014.

KONTEKSTS:

Samazinoties saslimstībai ar Covid-19, Eiropas valstis pakāpeniski mazina noteiktos ierobežojumus. No 15. maija atļauts atsākt starptautiskos pasažieru gaisa, jūras, autobusa un dzelzceļa  pārvadājumus no Lietuvas un Igaunijas, kā arī uz Lietuvu un Igauniju. Iekšējās robežas pamazām atver arī citas Eiropas Savienības dalībvalstis.

Pasaules Veselības organizācija aicinājusi Eiropā nezaudēt modrību un turpināt cīņu ar Covid-19.  

Par jaunā koronavīrusa izplatīšanos Ķīnas centrālās daļas pilsētā Uhaņā, kurā dzīvo 11 miljoni cilvēku, Ķīna Pasaules Veselības organizāciju informēja pērnā gada nogalē. Pasaules Veselības organizācija 2020. gada martā paziņoja, ka Covid-19 sasniegusi globālās pandēmijas līmeni.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti