Lietuvā Covid-19 upuru skaits sasniedzis 22

 Līdz šim Lietuvā miruši 22 ar Covid-19 inficētie, bet 54 sasirgušie ir atlabuši, piektdien paziņojis veselības ministrs Aurēlijs Verīga.

"Ņemot vērā to, ka no dažām medicīnas iestādēm informāciju saņemam ar nelielu novēlošanos, saskaņā ar jaunākajiem datiem, mēs, Lietuvā, esam reģistrējuši 22 koronavīrusa izraisītus nāves gadījumus," pavēstīja Verīga.

Tajā pašā laikā viņš informēja arī par aptuveni 50 jauniem atlabšanas gadījumiem. "Mums ir 54 cilvēki, kas atlabuši no šī vīrusa, ceru, ka turpmāk šis skaits augs vēl straujāk," piebilda ministrs.

Līdz šim tika ziņots, ka miruši 17 inficētie ar Covid-19 un atlabuši tikai astoņi inficētie.

Lietuvas Veselības ministrija piektdien paziņoja, ka Lietuvā apstiprināti 44 jauni inficēšanās gadījumi ar Covid-19, kopējam inficēto skaitam sasniedzot 999. Starp inficētajiem ir 176 mediķi, bet vēl 1200 medicīnas darbinieki atrodas pašizolācijā.

Līdz šim veikta 36 051 analīžu pārbaude iespējamās inficēšanās konstatēšanai.

Kā zināms, piektdien, 10. aprīlī, stājusies spēkā prasība publiskās vietās nēsāt sejas aizsargmasku.

Veselības ministrs Aurēlijs Verīga norādījis, ka prasība par masku nēsāšanu jāuztver elastīgi - seja nav obligāti jāaizsedz ar medicīniskajām maskām, šim nolūkam var izmantot arī šallīti vai lakatiņu.

Viņš pieļāvis, ka tad, ja karantīnas noteikumi Lieldienu laikā tiks ievēroti, nākotnē tie var tikt atvieglināti, bet sīkāku informāciju apsolījis sniegt tikai pēc svētkiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti