Lielbritānijai tuvojas spēcīga vētra, izsludināts sarkanais brīdinājums

Lielbritānijas meteoroloģijas dienests ceturtdien izsludinājis sarkano brīdinājumu par tuvojošos vētru "Jūnisa", norādot, tā var būt bīstama dzīvībai.

"Jūnisa" pašreiz virzās pāri Atlantijas okeānam un Lielbritāniju, domājams, sasniegs piektdien, izraisot bīstamus apstākļus un nodarot postījumus, brīdināja valsts meteoroloģijas dienests.

Arī Īrijas meteoroloģijas dienests izsludinājis brīdinājumu par tuvojošos vētru, norādot, ka gaidāmi spēcīgi un postoši vēji un piekrastē iespējami plūdi.

"Jūnisa" seko vētrai "Dadlijs", kas trešdien izraisīja transporta traucējumus Lielbritānijā, bet nenodarīja plašus postījumus.

Lielbritānijas valdība ir sasaukusi ārkārtas komitejas "Cobra" sanāksmi, lai apspriestu abas vētras un reakciju uz tām.

Lielbritānijas meteoroloģijas dienests brīdināja, ka "Jūnisa" var noraut mājām jumtus, izgāzt kokus ar saknēm un pārraut elektrolīnijas.

Vissliktākos laikapstākļus dienests prognozē Anglijas dienvidrietumos.

Visticamāk, vētras dēļ tiks slēgti arī ceļi, dzelzceļa līnijas un tilti, izraisot autobusu, vilcienu un prāmju satiksmes traucējumus. Traucēta, visticamāk, tiks arī aviosatiksme.

Sarkanais brīdinājums par bīstamiem laikapstākļiem ir spēkā Kornvolā, Anglijas dienvidrietumu piekrastē un Velsas dienvidos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti