Lielbritānijā izstrādāta jauna imigrācijas sistēma

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Lielbritānijas varas iestādes izstrādājušas jaunu imigrācijas sistēmu, kuras mērķis ir veicināt augsti kvalificētu speciālistu ieceļošanu. To varētu ieviest no nākamā gada sākuma, kad beigsies izstāšanās pārejas periods no Eiropas Savienības.

Lielbritānijas iekšlietu ministre Priti Patela informēja, ka sistēma izstrādāta, lai izbeigtu brīvu cilvēku pārvietošanos, atgūtu tiesības kontrolēt robežas un ievērotu tautas noteiktās prioritātes. Ieceļošana tiks regulēta ar īpašu punktu sistēmu, un tos piešķirs par imigranta  kvalifikāciju vai prasmēm. Katram viesstrādniekam būs jāiegūst vismaz 70 punkti. Amatpersonas vienlaikus norāda, ka jaunā sistēma netiks piemērota vairāk nekā 3,2 miljoniem Eiropas Savienības pilsoņu, kuri pieteikušies palikt uz pastāvīgu dzīvi Lielbritānijā.

Vienlaikus Lielbritānijas “Brexita” sarunu vadītājs Deivids Frosts norādīja, ka viņa valsts nepiekritīs Briseles uzraudzībai, ko savienība varētu censties iekļaut jaunajā savstarpējā tirdzniecība līgumā. Londona noteiks savus tirdzniecības un valsts palīdzības standartus, pat ja tas nozīmētu atteikties no privileģētas piekļuves bloka vienotajam tirgum.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti