Lielbritānijā ar «suņu pusdienām» protestē pret «Brexit»

Aktīvistu grupa Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā sarīkojusi pasaulē lielākās suņu pusdienas. Ar šīs akcijas palīdzību organizatori protestē pret “Brexit” un aicina sarīkot jaunu referendumu par valsts dalību Eiropas Savienībā.

Vairākiem dzīvnieciņiem bija tērpi ar Eiropas Savienības un Lielbritānijas simboliku, un tie ar prieku pozēja interesentiem. Suņi ar neviltotu patiku arī notiesāja piedāvāto maltīti. Savukārt akcijas organizētāji - grupas “Wooferendum” dalībnieki - norādīja, ka tā ir analoģija ar notiekošo valsts parlamentā. Suņi rej, ja redz sev līdzīgos, un tāpat rīkojas politiķi.

Organizatori uzsver, ka “Brexit” referenduma rīkotāji bija saņēmuši palīdzību, tostarp finanšu līdzekļus no ārzemēm, un aizmirsa par vienkāršo cilvēku vajadzībām.

Jau otrdien parlamentā gaidāms balsojums par panākto “Brexit” vienošanos. Eksperti to vērtē kā pēdējo britu premjeres Terezas Mejas iespēju nodrošināt regulētu valsts izstāšanos no bloka.

“Brexit” turpmākā virzība patlaban neskaidra, un ir grūti prognozēt, kas notiks tālāk – vai 29. martā Lielbritānija izstāsies ar vai bez vienošanās, vai izstāšanās vispār tiks atlikta.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti