Latvijas pārstāve Braže būs Stoltenberga vietniece publiskās diplomātijas jautājumos

Par jauno NATO ģenerālsekretāra vietnieci publiskās diplomātijas jautājumos ir izvēlēta Latvijas diplomāte Baiba Braže. Pašlaik viņa ir Latvijas vēstniece Lielbritānijā.

Braže ir uzvarējusi starptautiskajā konkursā uz šo augsto amatu un tuvāko mēnešu laikā uzsāks pildīt jaunos pienākumus.

Sarunā ar Latvijas Radio vēstniece Braže komentāros par jaunajiem pienākumiem bija atturīga, vien norādot, ka jaunais amats viņai būs interesants izaicinājums.

Baiba Braže: Par amatu NATO Artjoms Konohovs

  “Faktiski jau no pirmās dienas Latvijas ārlietu dienestā esmu strādājusi ar drošības politikas jautājumiem, un tā ir bijusi daļa no manas interešu sfēras. Protams, Latvijai NATO, kas ir spēcīgākā pasaules aizsardzības alianse, ir ļoti, ļoti svarīga. Es domāju, ka par to nevienam nekādu šaubu nav,” sacīja Braže.

  “Manuprāt, manas zināšanas un pieredze – vadīju gan Drošības politikas direkciju [Ārlietu] ministrijā, gan arī esmu ārpusē, starptautiski ar šiem jautājumiem strādājusi, -  stiprinās arī visu aliansi. Tas bija tas galvenais motivējošais faktors, kā izaicinājums, kāpēc arī pieteicos. Un, protams, tas bija liels pārsteigums, ka mani šim amatam arī izvēlējās,” sacīja Braže.   

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Pasaulē
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti