Lady Gagu Krievijā vaino likuma pārkāpšanā

Turpinot vajāt popmūziķus, Krievijas valdošās politiskās partijas politiķis Vitālijs Milonovs iesniedzis Krievijas ģenerālprokuroram lūgumu izmeklēt Lady Gagas viesošanās likumību Krievijā, norādot, ka dziedātāja pārkāpusi likumu, uzturoties valstī ar tūrista vīzu un sniedzot koncertu, par ko saņemta atlīdzību.

Iespējams, Gagas lietas turpmākā izmeklēšana tiks nodota Krievijas Ārlietu Ministrijai un Migrācijas pārvaldei.

„Vīzas tika izsniegtas, balstoties uz kultūras apmaiņas kategoriju, kura nedod tiesības būt iesaistītiem jebkādās komerciālās aktivitātēs,” medijiem norādīja Krievijas ģenerālprokurora pārstāvji.

Iepriekš Milonovs tādu pašu lūgumu ģenerālprokuroram iesniedzis par dziedātāju Madonnu. Turklāt politiķis, būdams viens no tā saucamā "antigeju" likuma izstrādātājiem un atbalstītājiem, iepriekš apsūdzējis abas popdīvas „homoseksualitātes popularizēšanā”, kā arī aicinājis neļaut nepilngadīgajiem apmeklēt Gagas koncertus.

Savā pirmajā un pagaidām vienīgajā Krievijas koncertturnejā, uzstājoties Maskavā un Sanktpēterburgā, popzvaigzne sludinājusi toleranci un aicinājusi Krievijas politiķus atturēties no balsošanas par likumu, kas aizliedz homoseksuālisma propagandu starp nepilngadīgajiem.

Laikā, kad Gaga viesojās Krievijā, "antigeju" likums jau bija spēkā vairākās Krievijas pilsētās, ieskaitot Sanktpēterburgu. Šī gada jūnijā tas stājās spēkā visā Krievijā.

Pēc Gagas koncertiem ārvalstu mediji ziņoja ne tikai par Krievijas politiķu reakciju, bet arī par pustukšajām Gagas koncertu arēnām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti