Kubiešus brīdina par nenovēršamu degvielas krīzi ASV sankciju dēļ

Kubas prezidents Migels Diass-Kanels aicinājis valsts iedzīvotājus gatavoties smagai degvielas krīzei tuvāko nedēļu laikā. Viņš skaidrojis, ka krīze saistāma ar Savienoto Valstu noteiktajām sankcijām Venecuēlai, kas ir galvenā naftas piegādātāja Kubai.  

Iepriekš neizziņotā televīzijas pārraidē Kubas prezidents Migels Diass-Kanels šonedēļ brīdināja iedzīvotājus, ka valdībai būs jāīsteno ārkārtas pasākumi, lai novērstu akūtu degvielas trūkumu valstī.

Kubiešus brīdina par nenovēršamu degvielas krīzi ASV sankciju dēļ
00:00 / 00:52
Lejuplādēt

Viņš uzsvēra, ka tuvākajās nedēļās cilvēkiem var būt ierobežotas iespējas saņemt atsevišķus produktus un pakalpojumus un aicināja iedzīvotājus strādāt no mājām.

Prezidents piebilda, ka degvielas piegāžu pārtraukumi nebūs tik ilgi un intensīvi, kādi tie bija tā dēvētā „Īpašā perioda” laikā pēc Padomju Savienības sabrukšanas, kad valsts saskārās ar milzīgu degvielas krīzi.

Tomēr, ja nākamajās nedēļās situācija nestabilizēsies, Kubai nāksies īstenot stingrākus pasākumus, iespējams, nosakot degvielas patēriņa limitu.

Šoreiz krīze saistāma ar Amerikas Savienoto Valstu noteiktajām sankcijām Venecuēlai, kas ir galvenā naftas piegādātāja Kubai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti