Krievijas drošības dienests aiztur ieroču kontrabandistu no Latvijas

Krievijas Federālais drošības dienests aizturējis deviņus cilvēkus aizdomās par ieroču nelegālo pārvešanu no Latvijas uz Krieviju. Aizturēto vidū ir arī viens Latvijas pilsonis, liecina dienesta publiskotā informācija.

Dienests paziņojis, ka aizturējis starptautisku noziedzīgo grupu, kas saistīta ar šaujamieroču pārvešanu no Latvijas uz Krievijas centrālo un ziemeļrietumu reģioniem.

Pleskavas apgabalā ieroču nodošanas brīdī aizturēts Latvijas pilsonis, kas īstenojis kontrabandas nogādi pāri valsts robežai. Tāpat aizturēti trīs Krievijas pilsoņi, kas ir šīs noziedzīgās darbības organizatori, un vēl pieci līdzzinātāji.

Tika konfiscēti vairāk nekā 30 šaujamieroči – automāti, automātiskās pistoles, karabīnes, šautenes, revolveri un klusinātāji, kā arī atsevišķas detaļas vairāk nekā 40 ieroču izgatavošanai, 13 granātas, 15 kilogrami sprāgstvielas, detonatori un vairāk nekā 15 tūkstoši munīcijas.

Tikmēr Pleskavas reģionālā informācijas aģentūra informēja, ka aizturētie ir vien daļa no daudz lielākas Drošības dienesta operācijas. Ieroči esot nogādāti no Eiropas Savienības uz Ukrainu.

Latvijas konsulāts Pleskavā atbildē Latvijas Radio 4 pauda, ka tā rīcībā nav informācijas par Krievijā aizturēto Latvijas pilsoni šajā lietā.

Savukārt Latvijas Ārlietu ministrijā apstiprināja, ka ir informēti par notikušo, taču detalizētākas ziņas par to nesniedz.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti