Rīta Panorāma

Rīta panorāma

Rīta Panorāma

Jau septīto reizi notiks tradicionālais Piena jaungads

Krievija armija sāk izmantot lāzerieročus

Krievijas armija sāk izmantot lāzerieročus

Kaujas dežūras sākusi pirmā Krievijas lāzerieroču sistēma “Peresvet”. Par tās izstrādi jau šā gada martā pavēstīja šīs valsts prezidents Vladimirs Putins.

Krievijas varas iestādes izplatījušas videomateriālu par jauno ieroču sistēmu, taču plašākus komentārus nesniedz. Savukārt britu raidorganizācijas BBC aptaujātie eksperti atzinuši, ka lāzera tehnoloģija, visticamāk, izmantota pretgaisa un pretraķešu sistēmā. Lāzera stars mērķi sasniedz nekavējoties, ieroču sistēmu viegli pārlādēt, bet darbības ilgumu ierobežo vienīgi enerģijas pieejamība. Savukārt kā galvenais  koncentrētā gaismas starojuma trūkums militārajā nozarē tiek minēta atkarība no laika apstākļiem.

BBC arī ziņo, ka lāzerieročus izstrādā citas valstis, tostarp ASV un Izraēlā.

Saistītie raksti
1 komentārs
Zigfrida Kalatrida
Me ko gribeetu pateikt shitajaa sakaraa : ... visadas tu rikevicgrjubauskaites etc.... tas nu taa - krievi ir sentimentali un vienkaarshi ... izvaaca un izvaacaas ... - bija tak taa ... - pat no Kubas aizkopaas projaam ( un PILNIIGI PA VELTI ) ... a tgd kas : aplikushi Krieviju ar nato karabaazeem VISAPKAART ........ a vinjiem ko dariit ???
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti