Krievijā sāk iznīcināt importa pārtiku; aicina to ziedot trūcīgajiem

Krievijā jau sākušās paraugdemonstrācijas to importa pārtikas produktu iznīcināšanai, kas valstī ievestas, apejot aizliegumus.

Savukārt gandrīz 150 000 Krievija pilsoņu parakstījuši petīciju, kurā aicina šo pārtiku izdalīt trūcīgajiem, kuri jau saskaroties ar bada draudiem.

Iniciatīvas autori lūdz Valsts domi steidzami pieņemt likumu, ka pārtikas produkti un plaša patēriņa preces, kuras būtu jāiznīcina, bez atlīdzības jānodod trūcīgajiem iedzīvotājiem.

Priekšlikumā norādīts, ka sankcijas novedušas pie ievērojamas lauksaimniecības produkcijas sadārdzināšanās. Līdz ar to daudziem iedzīvotājiem nācies ierobežot pārtikas patēriņu un viņi ir tuvu badam.

Jau vēstīts ka  prezidents Vladimirs Putins licis iznīcināt produktus, kas importēti no valstīm, kuras ieviesušas sankcijas pret Krieviju.

Bet Lietuvas Veterinārā dienesta pārstāvji trešdien informējuši, ka arī likumīgi varētu iznīcināt Krievijai piederošās pārtikas kravas, kas ar nesakārtotiem dokumentiem ceļo caur Lietuvu, taču negrasās tā rīkoties. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti