Krievijā avarējis autobuss ar bērniem un viņu vecākiem; gājuši bojā septiņi cilvēki

Autobusa avārijā Krievijā svētdien gājuši bojā vismaz septiņi cilvēki, tai skaitā četri bērni, bet slimnīcās ar dažādas smaguma pakāpes traumām nogādāti 25 cilvēki, tai skaitā 23 bērni, paziņojusi Ārkārtējo situāciju ministrija.

Kā vēsta mediji, īrētajā autobusā atradās bērnu deju kolektīvs, kas vairāku vecāku pavadībā no Smoļenskas apgabala bija ceļā uz konkursu Kalugā. Avārija notikusi aptuveni 190 kilometrus uz dienvidiem no Maskavas.

Pēc Krievijas Iekšlietu ministrijas Kalugas apgabala pārvaldes amatpersonu teiktā, viens no nelaimes iemesliem acīmredzot ir sniega sanesumi, kuru dēļ šoferis zaudējis kontroli pār stūri, tādēļ autobuss nobraucis no ceļa un apgāzies uz jumta.

Glābšanas dienestiem bija vajadzīgs ilgs laiks, lai atbrīvotu no avarējušā autobusa visus pasažierus. Šoferis nav cietis, viņš aizturēts nopratināšanai.

Kā ziņo policija, pērn autobusa vadītājam piešķirti divi sodi un pastāv šaubas par autobusa tehniskās apskates dokumentiem. Transportlīdzeklis bija vecs un lietots jau vismaz 30 gadus. Turklāt ceļu satiksmes direkcija netika informēta par plānoto bērnu pārvadāšanu.

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti