Dienas ziņas

Medmāsa Sarmīte Ukrainā: Balsoju par brīvām debesīm

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Kosovā jau nobalsojuši Latvijas karavīri

Kosovā Saeimas vēlēšanās nobalsojuši Latvijas karavīri

Šodien vēlēšanās balso arī Kosovā dienošie Latvijas karavīri. Balsošana jau beigusies, jo pie urnām devies pilnīgi viss mūsu kontingents, un līdz ar to aktivitāte esot simtprocentīga.

Karavīri balsoja armijas bāzē īpaši vēlēšanām iekārtotā telpā. Un, tāpat kā vēlētāji Latvijā, uzrādīja personu apliecinošus dokumentus un izvēlējās biļetenu.

Latvijas kontingenta komandieris Kosovā, pulkvežleitnants Ģirts Savins skaidroja: "Es gribētu pateikties Nacionālo bruņoto spēku vadībai un Centrālajai vēlēšanu komisijai par doto iespēju arī mums, Latvijas pilsoņiem, kas esam vairāk nekā 130 šeit, Kosovā, izveidotajā vēlēšanu iecirknī novēlēt par mūsu nākošo valdību."

Urnas ar vēlēšanu biļeteniem no Kosovas ar lidmašīnu tiks nogādātas Latvijā. Savukārt mūsu karavīri, kuri piedalās starptautiskajās operācijās Mali un Irākā, savu izvēli jau izdarījuši iepriekšējā balsošanā.

KONTEKSTS:

14. Saeimas vēlēšanās darbojas 1030 vēlēšanu iecirkņi, no kuriem 949 vēlēšanu iecirkņi atrods Latvijā, bet 81 vēlēšanu iecirknis – ārvalstīs.

14. Saeimas vēlēšanām reģistrēti 19 kandidātu saraksti, kuros uz 100 deputātu vietām parlamentā kopumā pretendē 1829 kandidāti.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti