Kijevas stadionā notiks Zelenska un Porošenko debates

Kijevas lielākajā stadionā piektdien pēcpusdienā notiks Ukrainas prezidenta vēlēšanu kandidātu debates, kurās piedalīsies aktieris Volodimirs Zelenskis un līdzšinējais valsts galva Petro Porošenko. Prezidenta kandidātu debates jau bija plānotas iepriekš, tomēr abi nespēja vienoties par konkrētu datumu. Pirms otrās vēlēšanu kārtas, kas notiks 21. aprīlī, aptaujas liecina, ka pārliecinošs favorīts ir Zelenskis.

Kijevas stadionā notiks Zelenska un Porošenko debatesRihards Plūme

  Porošenko jau iepriekš centies panākt, lai Zelenskis tiekas ar viņu debatēs. Viņš iepriekš ierosināja debates rīkot jau pagājušo svētdien, tomēr Zelenskis uz tām neieradās. 41 gadu vecais Zelenskis teju pilnībā izvairījies no tradicionālajiem medijiem un kampaņas pasākumiem. Atbilstoši jaunākajām sabiedriskās domas aptaujām par Zelenski gatavojas balsot 72% vēlētāju, bet par Porošenko - 25%, un Porošenko piektdienas debates varētu būt pēdējā izdevība atgūt vēlētāju atbalstu.

  Kritiķi norāda, ka elektorāts teju neko nezina par to, ko politikā pilnīgi nepieredzējušais Zelenskis darīs, atrodoties pie varas. Tomēr atbalstītāji ir pārliecināti, ka viņš spēs darīt galu korupcijai, dos jaunu startu stagnējošajai tautsaimniecībai un panāks atrisinājumu bruņotajam konfliktam ar Krieviju.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Pasaulē
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti