Katalonijas žurnālisti noliedz interpretāciju

Pēc Ministru prezidenta teiktā, šomēnes Katalonijas žurnālistiem par Katalonijas neatkarības iespējamību tās ziņu aģentūra paziņojusi, ka strādājuši profesionāli un teikto neinterpretēja. ”Mēs rakstā publicējām precīzus citātus no intervijas, un to var redzēt gan video, gan dzirdēt audio ierakstā" apgalvo ziņu aģentūras pārstāve Laura Pusa.

"Un tas, ko Dombrovskis atbildēja, kad viņam pajautāja, vai Latvija atzītu neatkarīgu Kataloniju, bija: "Teorētiski, ja process ir leģitīms, kāpēc ne?" skaidro Pusa, norādot, ka atbilde bija diplomātiska. Viņš nemusināja uz Katalonijas neatkarību.

Aģentūras pārstāve arī norāda, ka Valdis Dombrovskis par šo rakstu neesot sūdzējies.

Jau vēstīts, ka pēc publicētās Dombrovska intervijas, Spānija reaģēja, izsaucot uz tikšanos Ārlietu ministrijā Latvijas vēstnieku Spānijā - Jāni Eichmani, kurš norādījis, ka premjera intervija tikusi tendenciozi interpretēta.

Turklāt Pusa arī skaidro, ka pēc šīs tikšanās ziņu aģentūra sazinājusies ar Valda Dombrovska preses sekretāru, kurš apliecinājis, ka -  “Latvijas premjerministrs teica to, ko teica, un viņš neņem savus vārdus atpakaļ."

Vairāki simti tūkstošu cilvēku 11.septembrī akcijā "Katalonijas ceļš", sadodoties rokās izveidoja 400 kilometrus garu dzīvo ķēdi, lai demonstrētu vēlmi pēc neatkarības no Spānijas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti