Izraēlas okupētājā Rietumkrastā uzņēmējs atstājis novārtā simtiem krokodilu

Izraēlas varasiestāžu darbinieku prātus nodarbina kāda nestandarta problēma – simtiem iestrēgušu krokodilu okupētajās Rietumkrasta teritorijās. Krokodilus reiz iegādājās kāds Izraēlas uzņēmējs ar nodomu izveidot krokodilu fermu tūristu apskatei, taču plāns izgāzies. Pašlaik krokodili pamesti novārtā.

Kāda Izraēlas uzņēmēja ieceres bijušas lielākas par iespējām. Viņš Izraēlas okupētājā Rietumkrasta teritorijās vēlējas izveidot krokodilu fermu.

Iegādājās simtiem krokodilu, plāns izgāzās, un tagad nav, kur tos likt. Daži aizbēguši, bet pārējos centās pārdot. Arī neveiksmīgi. Bija arī ieceres tirgot krokodilu ādu, bet to vairs neļauj dzīvnieku aizsardzības likums.

Tagad pamestos dzīvniekus kāds fermas darbinieks pabaro reizi nedēļā. Galvassāpes sagādā arī tas, ka lielākā daļa no krokodiliem vēl ir reproduktīvā vecumā, turklāt vidēji nodzīvo 70 gadus, kas nozīmē, ka krokodilu skaits gadu laikā augs.

Un, ja kāds no krokodiliem izbēg, sekas var būt neprognozējamas. Tāpēc uzņēmējs tos centās  pārvest uz Kipru, bet turienes iedzīvotāji iebilda.

Problēmas risināšanai tagad pieķērušies arī Izraēlas drošības dienesti, taču viņi pārmet fermas īpašnieka nevēlēšanos sadarboties. Un tā krokodilu epopeja jau vairākus gadus nodarbina gan iedzīvotāju, gan atbildīgo dienestu prātus.

 

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti