Izraēla un Indija stiprina militāro sadarbību

Izraēlas premjerministrs Benjamins Netanjahu devies sešu dienu vizītē uz Indiju, lai stiprinātu abu valstu sadarbību tehnoloģijās, lauksaimniecībā un tirdzniecībā.

Izraēla un Indija stiprina militāro sadarbībuHardijs Ventnieks
  Tāpat starp vizītes darba kārtībā izskatāmajiem jautājumiem ir janvāra sākumā atceltā vienošanās par prettanku raķetēm pusmiljarda ASV dolāru vērtībā. Plānots, ka Netanhaju šajā vizītē līdzi dosies vairāk kā simts cilvēku liela delegācija.

  Izraēla un Indija jau ilgstoši sadarbojušās aizsardzības jomā. Pēdējā laikā Indija no Izraēlas iegādājusies ieročus un militāro bruņojumu par vienu miljardu ASV dolāru un tuvākajā laikā tās Aizsardzības ministrija paziņojusi, ka iegādāsies arī raķetes par 72 miljoniem dolāru (59,03 miljoniem eiro). Tomēr aizvien izteiktāka kļūst arī abu valstu sadarbība citās jomās, kas īpaši novērojama sākot ar 2014. gadu, kad par Indijas premjerministru tika iecelts Narendra Modi.

  To apliecina arī ap 130 cilvēku lielā delegācija, kura Izraēlas premjerministram Benjaminam Netanjahu ir devusies līdzi uz Indiju. Viņu vidū ir uzņēmēji, zemkopības nozares pārstāvji un kiberdrošības speciālisti.

  Saistītie raksti
  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
  Pasaulē
  Ziņas
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti