Izraēlā atbrīvo 50 kāda reliģiska kulta ieslodzītus sekotājus

Izraēlas policija atbrīvojusi 50 kāda reliģiska kulta sekotājus. Viņi nebrīvē mājā Jeruzalemē bija spiesti pavadīt vairākus mēnešus.

Policijas pārstāvji informēja, ka reids Buhramas rajonā, kur galvenokārt dzīvo ultraortodoksālie jūdaisti, notika pēc divus mēnešus ilgas izmeklēšanas un sadarbībā ar Izraēlas Kultu upuru centru.

Galvenais aizdomās turamais ir 60 gadus vecs rabīns, kurš vadīja slēgto kopienu. Viņam izvirzītas apsūdzības par cilvēku brīvības ierobežošanu.

“Mēs zinām, ka sievietes un bērni vairākus mēnešus atradās šajā mājā. Mēs zinām, ka viņš cilvēkiem atņēma naudu un turēja viņus namā pret viņu gribu. Izmeklēšana turpinās. Līdz šim brīdim ir arestēts galvenais aizdomās turētais un vēl astoņas personas,” sacīja policijas pārstāvis Mikijs Rozenfelds.

Līderim un viņa sabiedrotajām būs arī jāatbild par naudas piesavināšanos un sodu piemērošanu ieslodzītajām personām. Kārtības sargi uzsver, ka izglābtie bija spiesti uzturēties un strādāt ļoti sliktos sadzīves apstākļos pret pašu gribu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti