Itālijas lidotāji ar krāšņu akciju godina mediķus

Itālijas gaisa spēku vienība sākusi īpašu akciju, lai godinātu mediķus un citus speciālistus, kuri cīnās ar  Covid-19 pandēmiju. Lidotāji virs lielākajām pilsētām iekrāso debesis valsts karoga krāsās.

Sarunā ar žurnālistiem lidotāji sacīja, ka galvenie mūsdienu varoņi ir mediķi – ārsti un medmāsas. Vienlaikus sveicieni šādā veidā tiek nosūtīti visiem valsts iedzīvotājiem.

“Pārlidošana pār Kodonjo pilsētu mūs aizkustināja. Lidojums virs pandēmijas tik smagi skartās pilsētas mums arī liek lepoties un saprast grūtības, ar kurām saskaras cilvēki, kuri ikdienā cīnās un turpina cīnīties pret šo riebīgo vīrusu,” sacīja lidotājs Gaetano Farina.

Itālijas nacionālā karoga krāsas simbolizējot vienotību un solidaritāti.

Šonedēļ Itālijas Nacionālo gaisa spēku īpašā vienība veica lidojumu arī virs citām pandēmijas vissmagāk skartajām  pilsētām – Turīnas un Milānas. Bet jau tuvāko dienu laikā gaisa šovu ieraudzīs citu lielāko pilsētu iedzīvotāji.  Savukārt noslēgt akciju plānots galvaspilsētā Romā 2. jūnijā – Itālijas neatkarības dienā. 

KONTEKSTS:

Tieši Itālija bija Covid-19 infekcijas sākotnējais izplatīšanās centrs Eiropā, un šī slimība valstī prasījusi gandrīz 33 tūkstoš cilvēku dzīvības. Vīruss kopumā konstatēts 230 tūkstošiem cilvēku, un pēc šī rādītāja valsts patlaban ir 6. vietā pasaulē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti