Imigrantu aizturēšanas operācija ASV nav izrādījusies vērienīga

Tūkstošiem imigrantu svētdienu ASV pavadīja neziņā, jo prezidents Donalds Tramps iepriekš bija solījis plašu imigrantu aizturēšanas operāciju visā valstī. Tomēr nekas neliecina, ka Savienotajās Valstīs, kur dzīvo vairāk nekā 10 miljoni nelegālo imigrantu, būtu notikuši tiešām vērienīgi pasākumi.

Nelegālā imigrantu aizturēšanas operācija ASV nav izrādījusies vērienīgaRihards Plūme

  Pagājušajā mēnesī ASV prezidents Donalds Tramps solīja, ka likumsargi veiks plašu imigrantu aizturēšanas operāciju visā valstī, brīdinot, ka miljoni imigrantu tiks aizturēti un izraidīti. Tika prognozēts, ka Federālās imigrācijas un muitas policijas līdzstrādnieki veiks operācijas desmit lielajās ASV pilsētās, lai aizturētu 2000 imigrantu, kas ASV nelegāli ieceļojuši pēdējā laikā.

  Aktīvisti patrulēja vairāku lielo pilsētu ielās, lai dokumentētu aizturēšanas un sniegtu atbalstu tiem, kas tiek aizturēti. Kaut arī tika saņemtas ziņas par iespējamām policijas aktivitātēm, nav nekādu pazīmju, ka būtu notikušas plaša mēroga aizturēšanas. Piemēram, Ņujorkas mērs Bils de Blazio sacīja, ka ir dzirdējis par trim policijas kratīšanām sestdien, bet neviens cilvēks to gaitā nav aizturēts. Policijas aktivitātes tika manītas arī Floridā, taču par aizturētajiem ziņu nav.

  ASV dzīvo vairāk nekā 10 miljoni nelegālo imigrantu, liecina "Pjū" pētniecības centra aplēses.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Pasaulē
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti