Imigrācijas pretinieki sāks patrulēšanu Vidusjūrā

Galēji labēji noskaņoti aktīvisti no vairākām Eiropas valstīm noīrējuši kuģi un sāks patrulēšanu Vidusjūrā. Viņi centīsies apturēt nelegālo imigrantu ieceļošanu Eiropas Savienības (ES) valstīs.

Iniciatīvu “Aizstāvi Eiropu!” īsteno pret imigrāciju noskaņoti Francijas, Itālijas un Vācijas iedzīvotāji. Viņi izveidoja organizāciju “Identitātes paaudze” un savāca 76 000 eiro, lai noīrētu kuģi.

Aktīvistu pārstāvis Klements Galants norāda, ka viņu mērķis ir parādīt tā dēvēto humāno organizāciju patieso seju, to sadarbību ar kontrabandistu mafiju un šis rīcības nāvējošās sekas. Viņš arī informēja, ka organizācija izmantos legālas cīņas metodes.

Pēc laivu ar imigrantiem atrašanas starptautiskajos ūdeņos tiks izsaukti Lībijas krasta apsardzes kuģi, kas ceļotājus nogādās atpakaļ.

Iniciatīvas “Aizstāvi Eiropu!” bāze būs Itālijai piederošajā Sicīlijas salā, bet aktīvistu noīrētais kuģis pagājušajā nedēļā atstāja Džibuti ostu Āfrikā un ir ceļā uz Vidusjūru.

Ziņots, ka nesen migrantu un patvēruma meklētāju straumēm pastiprinoties, Roma brīdinājusi, ka situācija ir kritiska, un draudējusi slēgt savas ostas nevalstisko organizāciju kuģiem. Itālija vēlas, lai Vidusjūrā izglābtie migranti tiktu vesti arī uz citu Eiropas valstu ostām.

Eiropas Komisija izstrādājusi plānu par palīdzības sniegšanu Itālijai saistībā ar migrācijas krīzi.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti