Igauņu uzņēmējs aicina latviešus nopirkt salu Baltijas jūrā

Privātās salas Vīrelaidas īpašnieks un uzņēmējs Prīts Vilemsons aicina latviešus iegādāties salu un 13. jūnijā rīko “Atvērtās salas dienas”, kuru laikā būs iespēja baudīt visas salas dotās iespējas, lai interesenti varētu pārliecināties par potenciālo pirkumu, informēja Vīrelaidas mārketinga vadītāja Renāte Eizāne.

“Sala ir brīnišķīga vieta, lai baudītu jebkuru no dzīves skaistajiem brīžiem. Šeit var izbaudīt absolūtu mieru, vērojot pasakainus saulrietus roņu sabiedrībā. Var skaisti un krāšņi svinēt kāzas. Kā arī uzņēmumi brauc taisīt saliedēšanās pasākumus vai sporta spēles. Iespējas šeit ir tikpat daudz kā iztēlei,” tā par pašu salu izsakās tās īpašnieks Prīts. 

Doma pārdot salu uzņēmējam radusies pēc kādas sarunas ar latviešiem, kuri apgalvoja, ka igauņi nozaga Roņu salu. Prīts šo sarunu paturējis prātā un, pašam paplašinoties, vēlas dot kaimiņiem iespēju tikt pašiem pie savas zemes Baltijas jūrā. 

Latviešiem tuvākā vieta, no kuras Vīrelaidas darbinieki cilvēkus var aizvest uz salu, ir Virtsu osta, kas atrodas mazāk nekā stundas braucienā no Pērnavas. Pēc tam kapteiņi 15 minūšu garā braucienā ved cilvēkus uz salu ar motorlaivu.

Ja laiks ir ierobežots, tad potenciālie klienti tiek gaidīti ar helikopteru. Lidojums no Rīgas aizņem 45 minūtes. 

 Vairāk par pieteikšanos “Atvērtajām salas dienām” var atrast nopercsalu.lv.

Vīrelaida atrodas Baltijas jūrā starp Sāremā salu un Igauniju. Tās vēsturiskais nosaukums ir Paternoster (“Mūsu Tēvs” latīņu valodā), un tā pirmo reizi ir minēta jau 1556. gadā. Uz salas pašlaik atrodas bāka, baznīca, piestātne, saimniecības un citas ēkas. Tās platība ir 81 hektārs, un uz tās dzīvo četri cilvēki. Vīrelaidas bāka ir vecākā zināmā metāla bāka Igaunijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti