Igaunija piešķirs 1,3 miljonus eiro krievvalodīgo mediju atbalstam

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Igaunijas Kultūras ministrija plāno atvēlēt gandrīz 1,3 miljonus eiro mediju uzņēmumiem, lai stiprinātu informācijas izplatīšanu Igaunijā dzīvojošo krievvalodīgo mediju satura lietotāju vidū.

Gandrīz 714 000 eiro Igaunijas valsts piešķirs mediju koncernam "Postimees Grupp", lai stiprinātu laikraksta "Postimees" ziņu krievu valodā redakciju  un nodrošinātu Igaunijas krievvalodīgajiem lasītājiem uzticamu Rietumu žurnālistiku gan ar digitālo, gan drukāto mediju starpniecību.

Šā atbalsta mērķis ir stiprināt esošos "Postimees Group" kanālus krievu valodā, lai to saturu padarītu profesionālāku un daudzveidīgāku.

Atbalstu paredzēts piešķirt "Postimees" ziņu portālam krievu valodā "rus.postimees.ee" un laikraksta "Postimees" izdevumam krievu valodā.

Vēl 292 444 eiro plānots piešķirt uzņēmumam "Ekspress Media", lai tas varētu labāk informēt krievvalodīgos lasītājus Igaunijā ar portāla "RusDelfi.ee" un laikraksta "Eesti Ekspress" krievu izdevuma starpniecību.

Aptuveni 145 000 eiro tiks piešķirti uzņēmumam "Pohjaranniku Kirjastus", lai atbalstītu reģionālo laikrakstu "Severnoje poberežje", tā tīmekļa portālu un bezmaksas laikrakstu "Severnoje poberežje Extra".

144 300 eiro paredzēts piešķirt lietišķajam laikrakstam "Aripaev" izdevuma "Delovije vedomosti" ziņu nodaļas stiprināšanai.

Plānotā valsts atbalsta mērķis ir palīdzēt medijiem sniegt aktuālo informāciju krievu valodā un nodrošināt daudzveidīgu un līdzsvarotu attieksmi pret sociālajiem jautājumiem, kas atbilstu dažādu mērķgrupu vajadzībām.

Paredzams, ka tas palīdzēs palielināt mediju lasītāju skaitu, to uzticamību un pieejamību.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti