Iekrītot orķestra bedrē, nosities Maskavas Lielā teātra vijolnieks

Maskavas Lielā teātra orķestra vijolnieks Viktors Sedovs trešdien miris no traumām, kas gūtas, dienu iepriekš iekrītot teātra orķestra bedrē, ziņo Krievijas mediji.

65 gadus vecais mūziķis pēc mēģinājuma devies pāri Jaunās skatuves orķestra bedrei, kur apkopēja bija nocēlusi grīdu, zem kuras ir vairākus metrus dziļa bedre. Bijis tumšs un apkopēja nebija aizslēgusi durvis, medijiem atklāja Sedova kolēģi. Vijolnieks tika nogādāts slimnīcā ar galvas pamatnes un kājas lūzumu, taču mediķu pūles bijušas veltas.

„Vakar pie mums notika nelaimes gadījums. Gūto traumu rezultātā šodien Sklifosovska institūtā miris mūsu mūziķis Viktorsn Sedovs,” medijiem apstiprināja teātra pārstāve Katerīna Novikova.

Tā kā Sedova nāves iemesls ir nelaimes gadījums, teātrī izveidota incidenta izmeklēšanas komisija un arī tiesībsargājošās instances izmeklēs lietas apstākļus, norādīja Novikova. Teātra jaunais ģenerāldirektors Vladimirs Urins jau ticies ar Sedova ģimeni un apsolījis teātra atbalstu.

Sedovs strādājis Lielajā teātrī vairāk nekā 40 gadus un kolēģi viņu ļoti cienījuši, pastāstīja teātra pārstāve.

16.martā līdzīga nelaime atgadījās Permas operas un baleta teātrī. Galvenā režisora vietas izpildītāja Olga Enns iekrita orķestra bedrē, gūstot galvas traumu. Divas nedēļas nogulējusi komā, režisore slimnīcā mirusi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti