Hosams Abu Meri: Pasaulē ir viens ienaidnieks - «Islāma valsts»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Pasaulē šobrīd galvenā uzmanība būtu jāpievērš „Islāma valsts” organizācijas apkarošanai un likvidēšanai, intervijā Latvijas Radio programmai „Labrīt” sestdienas rītā sacīja Saeimas deputāts Hosams Abu Meri („Vienotība”).

Viņš uzsvēra, ka to pamazām saprot ES, ASV, Kanāda, kā arī arābu valstis un citas pasaules valstis un reģioni.

„Ir jālikvidē šī organizācija (..) Mēs nevaram aiziet uz darbu. Visu laiku sprādzieni,” iespējamos terorisma draudus Rietumvalstīs un citviet izgaismoja Abu Meri.

Šajā ziņā būtiskāka loma, kā ierasts, varētu būt arī Latvijai. Tā nākamajā pusgadā būs ES prezidētājvalsts un tieši Rīgā varētu tikt pieņemti nozīmīgi lēmumi gan attiecībā uz „Islāma valsti”, gan ES.

Vienlaikus Abu Meri arī komentēja norises Palestīnā, kuras neatkarību atbalsta arvien vairāk Eiropas valstu. Viņš atzina, ja starptautiskā sabiedrība arvien vairāk atzīst Palestīnas neatkarību, tad tas ir liels spiediens uz Izraēlu.

Pēc paša vārdiem, godīgi atzīstot, ka vēlas redzēt neatkarīgu Palestīnas valsti, viņš norādīja, ka neredz, kā šo valsti varētu būvēt. Abu Meri uzsvēra, ka pat tad, ja Palestīna patiešām izveidotos kā pastāvīga valsts, tā nevarētu dzīvot bez Izraēlas, jo tieši no turienes tiek piegādāta elektrība Palestīnai un cauri iet tranzīts.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti